מבנה ההכשרה

ההכשרה הבסיסית במודל ה- IFS, המוזכר רבות בספר "נרשם בגוף" של בסל ואן דר קולק, משלבת העמקה ברקע התאורטי של המודל, בפיתוח מיומנויות טיפול ייחודיות ובהעלאת המודעות לחלקי המטפל וחלקי המטופל.

בשנים האחרונות הכשרת ה- IFS מתבצעת אונליין באמצעות זום על פני 84 שעות הנחיה, לאורך 14 ימים מלאים, בקבוצת משתתפים קבועה וסגורה.

ההכשרה מתבצעת בהנחיית ד"ר אסנת ארבל ועינת אבני ברונסטין, מייסדות המכון הישראלי ל- IFS, שתיהן מנחות בינלאומיות מוסמכות על ידי המרכז העולמי לIFSI – (IFS Institute). ימי ההכשרה מלווים על ידי צוות סיוע מקצועי של מטפלי IFS  מיומנים, המאפשרים למשתתפים תרגול ולמידה בקבוצות קטנות עם הדרכה מקצועית צמודה.

תכנית הלימוד הינה התכנית הרשמית של IFS-I וההכשרות מוכרות על ידי המרכז ועל ידי המייסד, ד"ר ריצ'ארד שוורץ. לבוגרים ישלחו תעודות סיום רשמיות דיגיטליות מטעם ה- IFS Institute.

למי מיועדת ההכשרה?

העבודה בגישת ה- IFS מתאימה למטפלי פסיכותרפיה, פסיכולוגים, מטפלים זוגיים ומשפחתיים, עובדים סוציאליים, רופאים, פסיכיאטרים, יועצים חינוכיים, ארגוניים ותעסוקתיים, למנחי קבוצות, ומטפלים באמנות, תנועה, פסיכודרמה, דמיון מודרך, פסיכותרפיה גוף נפש ועוד. המודל יעיל בעבודה עם כל הגילאים. תינתן עדיפות לבעלי רקע אקדמי בתחומי הטיפול.

תאריכי ההכשרות הקרובות ברמה 1:

הכשרה #887  – מקוונת (אונליין) בעברית

  • מקבץ 1:  30 באפריל, 1,2 במאי, 2024
  • מקבץ 2:  15,16 במאי 2024
  • מקבץ 3:  2,3 ביוני, 2024
  • מקבץ 4:  19,20 ביוני, 2024
  • מקבץ 5:  1,2 ביולי, 2024
  • מקבץ 6:  16,17,18 ביולי, 2024

להגשת מועמדות להכשרה בעברית: אנא מלאו את הטופס הבא בצרוף קורות חיים

לפרטים נוספים: ifs.training.il@gmail.com

השעות לכל ההכשרות (על פי שעון ישראל): 11:00-18:30, כולל שתי הפסקות קצרות והפסקת צהרים

***כל ההכשרות מותאמות לשומרי שבת

מחיר ההכשרה הינו אחיד לכל ההכשרות העולמיות. ניתנת מלגה משמעותית לתושבי ישראל.